NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

EKOLOGICKÁ LIKVIDACE AUTOVRAKU

Na trhu v oblasti ekologické likvidace působíme již od roku 2007 a rádi Vás přesvědčíme o naších profesionálních kvalitách a budeme rádi, když se k nám při likvidacích vašich dalších vozidel případně jiné další spolupráci budete vždy spokojeně vracet. Dobře odvedená práce a spokojenost našich zákazníků je naše nejlepší vizitka a následné doporučení. Máte-li jakýkoliv dotaz, nebo požadavek neváhejte nás kontaktovat.

Disponujeme širokou technickou škálou manipulačních strojů a vozidel a díky tomu Vám jsme schopni pomoci i v nestandardních situacích stížených odvozů autovraků ,nebo odtahu i nákladních či jiných vozidel větších rozměrů.Taktéž dokážeme odvést a zlikvidovat i nekompletní vozidla.Máte-li jakýkoliv dotaz,nebo požadavek neváhejte nás kontaktovat.

Doložit údaje s technického průkazu,případně technický průkaz zaměstnanci poskytnout k nahlédnutí pro vyplnění údajů o vozidle.Předávající vozidla vždy musí pro ukázat svou totožnost a vztah k předmětnému vozidlu.Pokud není vlastníkem,jedná se zcela běžnou a jednoduchou situaci,kdy předávající prokáže možnost nakládat s vozidlem na základě plné moci,která nemusí být ověřená a je volně stažitelná na našem webu,případně formou čestného prohlášení.Pro více informací nás kontaktujte a rádi vám ve veškerých těchto formálních situacích pomůžeme.

Umíme vyřešit veškeré běžné i nestandardní situace jenž se mohou v oblasti ekologické likvidace vyskytnout.S vašim problémem nás neváhejte kontaktovat,rádi Vám pomůžeme.Likvidujeme vozidla všech kategorii,s poruchou,bez STK,korozí,kompletní i nekompletní.

Omlouváme se
Aktualizujeme obsah stránky…..

V případě potřeby nás kontaktujte na +420 775 050 013